Sõbrapäev

Sõbrapäev ongi möödas ja sellest imearmsast sõbrapäevast saime vahvaid emotsioone.

Soovime jagada teiega mõningaid toredaid hetki ja meeldejäävaid sündmusi meie kooli sõbrapäeva tähistamisest!

🌟 Punaseima Klassi Võistlus: Suur tänu kõikidele klassidele, kes osalesid punaseima riietuse võistlusel! Õpilasesindus valis välja punaseimad ja anname teada, et võitjateks kuulutati koguni kaks klassi: 5.a ja 9.b. Eriauhind kuulus 4.v klassile. Klassid said magusa auhinna ning tänu kõigile, kes võistlusest osa võtsid!

💌 Sõbrapostkastid: Klasside sõbrapostkastid olid täidetud sõbrapäevakaartidega. See oli imeline viis näidata, kui olulised me üksteisele oleme!

💖 Kalliralli: Suur tänu kõigile, kes osalesid kallirallil!

🕺 Sõbrapäeva Disko: Vahetunni ajal tähistasime sõbrapäeva lõbusa diskoga. Suur tänu kõigile, kes kaasa lõid ja sellest osa võtsid!

Fotogaleriist SIIN  leiad meenutused sellest toredast päevast!

Jääme juba järgmist sõbrapäeva ootama!

PVPK Õpilasesindus