Stuudiumi kontode loomise õpetus

Stuudiumi keskkonda logimine

Kõikidele õpilastele ja lapsevanematele, kelle andmed olid 25.08.2019 seisuga koolil olemas, on Stuudiumi kontod eelseadistatud ning andmed sisestatud. Palun lugege järgnevat õpetust, kuidas tellida endale parool.

Õpetus:

1. Esimest korda sisse logimine LAPSEVANEM

Parooli tellimiseks:
1.1  Vanem avab kooli Stuudiumi esilehe
1.3. Sisestab oma ees- ja perekonnanime või isikukoodi ning seejärel saadetakse talle meilile link uue salasõna loomiseks.
Smart-ID või ID kaardiga logimides:
2.1 Vanem avab kooli Stuudiumi esilehe,
2.2 sisestab oma oma ees- ja perekonnanime või isikukoodi või meiliaadressi (ühe neist) ning valib Smart-ID või ID kaardi nupu.
2. Esimest korda sisse logimine ÕPILANE
Parooli tellimiseks:
1.1  Laps avab kooli Stuudiumi esilehe
1.3. Sisestab oma ees- ja perekonnanime ning seejärel saadetakse talle meilile link uue salasõna loomiseks.

—-

Kui teie e-maili aadress on muutunud ning te ei saa parooli tellimuse kirja kätte, siis võimalusel logige sisse ID kaardi või Smart-ID kaudu ning seejärel saate oma profiilis salvestada õiged andmed ning määrata parooli.

Kui teil puudub võimalus ennast digitaalselt identifitseerida, siis esitage uue konto taotlus kooli Stuudiumi lehelt
Stuudiumi täpsemad juhendid ja abi lapsevanemale leiate siit