Teeme ära!

teeme ära
4.mail toimuvad juba mitmendat aastat erinevais paigus heakorra- ja koristustalgud. Sel aastal kutsume ka õpilasi üles osalema, et anda oma panus kodukandi kenamaks muutmisel. Hetkeks on 7 ja 8 klasside õpilased valinud omale juba sobiva koristusplatsi, kokku ligikaudu 30 õpilast. Pärnus on teha veel küll ning sobivad kohad oleksid näiteks Pärnu rannaniidu korrastamine mägiveiste karjatamiseks (täpsem info selle kohta: http://talgud.teemeara.ee/events/parnu-rannaniidu-ettevalmistamine-suviseks-karjatamiseks), Raeküla terviseraja korrastamine (http://talgud.teemeara.ee/events/raekula-terviseraja-korrastamine) või Tralli lasteaia hoovi turvalisemaks ja mängulisemaks muutmine (http://talgud.teemeara.ee/events/parnu-lasteaed-trall-manguvaljakute-turvalisemaks-muutmine). Viimasesse on juba minemas meie õpilasi pea terve klassitäis, kuid töökasi on sinna kindlasti juurde vaja.
Meie õpilased on hetkel registreeritud õpetaja Elega Sauga jõe jalakäijatesilla ümbrust ja jõe ääri koristama ning õpetaja Reedaga Tralli lasteaia hoovi korrastama.
Kui oled huvitatud laupäevase päeva veetmisest värskes õhus ja sõpradega koos kasulik olles, siis anna sellest teada täiskasvanule/õpetajale, kes teid registreerida saab.
Õpetajale, kes õpilastega kaasa läheb, on vajalik aadress grupid@teemeara.ee, kuhu tuleb saata nimekiri aktiivsetest kodanikest, kes 4.mail välja tulevad.
http://talgud.teemeara.ee/events?utf8=%E2%9C%93&county=9&municipality=126&event_type=&language_code=&event_range=all&event_code=&manager_name=&keyword=