TERVISENÄDAL 2019

• Tervisenädalal, 21.-25.jaanuaril korraldavad õpilasesinduse liikmed iga päev kell 11.15 aktiivse liikumisega õuevahetunnid algklassidele ja kell 12.20 tantsuvahetunnid kõikidele õpilastele.
  • Esmaspäeval, 21.jaanuaril 8.tunni ajal 6.b klassile loeng “Head suhted tekitavad koolirõõmu” (Pärnu Haiglast Errit Kuldkepp)
  • Naeruteraapia – naeruterapeut Helje Kasearu

2.tunni ajal 4.a klassile Anne klassile

3.tunni ajal 4.b klassile Pireti klassile

• Kolmapäeval, 23.jaanuaril inimeseõpetuse tunnis Errit Kuldkepp (Pärnu Haigla) kes räägib

positiivsete suhete loomise vajalikkusest.

4.tund 7.a

2.tunni ajal 4.a klassile loeng “Nutisõltuvus – mis see on?” loengu viib läbi Kennert Viirmaa 8.a klassist

• 25.jaanuaril, reedel karjääriõpetuse tundides Pärnu linna rahvatervise spetsialist Kärolin Nirk räägib õpilastele teemal “Tervislik eluviis”
  • 31.jaanuaril kell 13.35 aulas loeng “Suitsetamise kahjulikkus” koolitaja Hanno Egipt Eesti Vähiliidust
  • 13.veebruaril kell 13.35 toimub 9.klassidele koolitus “Georgi ja Kaspari” lugu. Koolituse viib läbi teleajakirjanik Märt Treier ja juttu tuleb alkoholist, noorte pidudest ja liiklusõnnetustes.
  • 15.veebruaril 6.klassidele karjääriõpetuse tunnis “Targalt internetis” koolitus – noorsoopolitseinik Tagni Koppel
  • 22.veebruaril/see kuupäev võib muutuda 5.-8.klassidele koolitus “Seksuaalne arukus” – koolitaja Epp Kärsin
  • Tervisenädala raames kõnnib iga klass üheskoos värskes õhus 2019 sammu, ühisest kõndimisest ootan lõbusat fotot oma meilile, et panna kooli fb lehele.  Ühiseks kõndimiseks on aega jaanuarikuu lõpuni.
  • Veebruari 2.nädalal 5.-8.klassidele inimeseõpetuse tundides Errit Kuldkepp (Pärnu Haiglast) teemaga “Head suhted tekitavad koolirõõmu”