Tomuskimängus saavutasid lapsed 1.koha

Lugemispesa lapsed võitsid osa Tomuskimängust! TOMUSKimäng kutsus võistlema 2.-4. klasside lapsi. Vastata tuli küsimustele Ilmar Tomuski lasteraamatute ja kirjaniku enda elukäigu kohta. Kasuks tulid ka teadmised Endla teatri lastelasvastustest ja Eesti lasteteatritest.

Lugemispesa lapsed;
Kaisa-Maria Kurg 4.b
Laura Liis Laurits 2.b
Ellinor Eelmäe 2.b
Isabell Eelmäe 2.b
Kaspar Koppas 2.b
Marten Mõlder 3.a
Shadi Laanemets 3.a

Juhendajad: õp Helvi Põder ja Liliana Kester

Tomuskimängus saavutasid lapsed 1.koha. Mäng kestis pikalt, oli lausa 4 vooru.
1. voorus 3. koht ja saime edasi kaheksa hulka.
2. voorus 1. koht ja saime poolfinaali.
3. voorus 2. koht ja saime finaali.
4. voorus üldvõitjad ja 1. koht.

Lapsed lugesid läbi 10 Tomuski raamatut, tutvusid Tomuski elulooga ja kõikide Eestis olevate laste teatrietendustega. See suur töö päädis suure võiduga. Liliana ja Helvi on õpetajatena väga õnnelikud, et meie koolis õpivad sellise suure pühendumusega õpilased.
PALJU ÕNNE!