Tagasi kooli raames andsid tunde linnapea Romek Kosenkranius ja Opstar Profit OÜ juht Andres Kase

Täna andis karjääriõpetuse tunde Tagasi Kooli projekti raames kaks külalisõpetajat. 4. ja 7.klassidele andis tunde linnapea Romek Kosenkranius, kes rääkis õpilastele oma õpingutest, karjäärist ja tööst. Tõi elulisi näiteid koolis õpitud teadmiste vajalikkusest igapäevaelus ja töömaailmas.
6.klassidele andis tundi Opstar Profit OÜ juht Andres Kase. Tunnis said õpilased teada juhi igapäevatööst. Milline haridus ja ettevalmistus ning isiksuseomadused tulevad kasuks antud valdkonnas töötades. Näiteid oma töökogemusest ja karjäärist. Asjalikult ja praktiliselt said õpilased aru, et süsteem ja kord oma asjades aitab elus igal alal paremini toime tulla.
Täname meie tänaseid külalisõpetajaid sisukate tundide eest!