Ülelinnaline osaoskuste päev

30.märtsil korraldasid Vanalinna Õpikeskuse õpetajad ülelinnalise osaoskuste päeva HEV õpilastele. Kohal oli 23 võistkonda Vanalinna, Paikuse, Rääma, Ülejõe ja Raeküla koolist. Võistlus toimus kahes vanusegrupis – noorem ja vanem kooliaste. Võisteldi erinevates oskustes: arvutamine, salakirja lahendamine, raamatule paberi ümberpanemine, lennukite voltimine ja lennutamine, plakati meisterdamine. Nooremas kooliastmes tuli võitjaks Rääma võistkond, Meie kooli II võistkond jäi neljandaks. Võistkonnas olid Helina 4v, Alex 3v, Rayen 1v ja Clayten 2v. Vanemas kooliastmes võitis Vanalinna V võistkond – Ander 9v, Renata 7v, Karola 7v ja Sander 6v.

Õpilased jäid päevaga väga rahule.

Täname  Pärnu Vanalinna Põhikooli õpikesksuse õpetajaid, kes korraldasid osaoskuste päeva!