Vanalinna põhikooli õpilane saavutas esseekonkursil väga hea tulemuse

Pärnu Vanalinna Põhikooli 9. klassi õpilane Elisabeth Käbin saavutas Eesti Õpilasesnduste Liidu ja Välisministeeriumi poolt väljakuulutatud esseekonkursil “Diplomaatia & rahu!” II koha. 27. novembril toimus välisministeeriumis esseekonkursi vastuvõtt, kus välisminister Sven Mikser tänas ning tunnustas noori osalejaid ja nende juhendajaid.
„On suur au, et meie konkursile laekus üle kolmekümne töö, mis näitab selgelt, et välispoliitika on noortele oluline,“ ütles minister vastuvõtu avakõnes. Minister avaldas ka lootust, et autorid leiavad end tulevikus töötamas just välisministeeriumis.
3. oktoobril väljakuulutatud esseekonkurss „Diplomaatia & rahu!” oli pühendatud Eesti Vabariik 100 teemadele ja idapartnerite väärtustamiseks 2017. aasta kodanikupäeva raames.
Elisabethi auhinnaks on võimalus minna õhtusöögile esseekonkursi žürii ja välisministriga. Elisabethi juhendaja esseekonkursil oli Pärnu Vanalinna Põhikooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetaja Maris Vain-Norris. Palju õnne!

Vaata pilte siit