TV10 Olümpiastarti II vabariiklik etapp

28.jaanuaril toimus TV10 Olümpiastarti II vabariiklik etapp. Pärnu Vanalinna Põhikooli õpilased võistlesid edukalt, paremusjärjestuses tõusis kool 4 koha võrra, 19-ndaks. Tõkkejooksud õnnestusid eriti hästi, kaugushüppes tehti tublid tulemused ning teivashüpe õnnestus!
Võistkonnas esindasid kooli Karl Johannes Teearu (kaugushüpe), Mihkel Mattias Hunt ( 60m tj, kaugushüpe),  Patric Tomasson (60m tõkkejooks 6.koht, teivashüpe), Toomas Tüür (60m tõkkejooks 13 koht, teivashüpe), Nicolas Bespalov (60m tj), Nete Marii Elming (60m tj), Priscilla Barbo (60m tj, kaugushüpe)., Katriin Ploompuu (60m tj – isiklik rekord, kaugushüpe).
Treener Mihkel Lembit.
Palju õnne osalejatele, treenerile ning täname kõiki lapsevanemaid, kes said võistlustules lapsi saata ja toetada!