2.koht õpioskuste võistlusel

Õpioskuste võistluse piirkonnavooru kolm parimat Pärnu linnas olid Kuninga tänava põhikooli, Vanalinna põhikooli ja vabakooli võistkond.
Võitjaks tulnud Kuninga kooli esindasid Mikk Saarse, Sven Pikker, Tuuli Tamm, Kaisa-Kriki Kais ja Reti Puuraid, kelle õpioskusi aitasid lihvida Urve Paulmann, Lia Viller ja Leo Viller.
Teiseks tulnud Vanalinna kooli viisikusse kuulusid Emilie Haljas, Marlene Makarov, Dianne Jessica Koitla, Bruno Lange ja Liisa Usta. Õpilasi juhendasid Eve Hirvela ja Angela Mölder.
Vabakooli tõid kolmandale kohale Nele Must, Rebecca Särav, Janar Varik, Romet Varik ja Erick-Marck Must. Oma panuse andsid juhendajad Vilve Noppel, Ulrika Palts, Ott Kilusk, Liia Severin, Age Täker ja Juta Ild.
Õpioskustes võistlesid Pärnu kaheksa kooli kuuendate klasside õpilased.