Ettelugemispäev koolis

Neljapäeval,  30. oktoobril toimus ülekooliline ettelugemispäev. Taaskord sai õpilastele meelde tuletatud, kui tähtis koht on raamatul meie elus. Õppetöös on oluline äratada õpilastes huvi lugemise vastu ning seega kujundada lastes lugemisharjumust ja kuulamisoskust. Tänasel ettelugemispäeva õnnestus see õpetajatel suurepäraselt. Õpilastele lugesid ette katkendeid raamatutest erinevad aineõpetajad. Loeti algklassides, väikeklassides kui ka vanemas kooliastmes. Õpetajad olid ettelugemiseks valinud mitmeid põnevaid raamatuid. Loeti Kristiina Kassi „Peeter ja mina“, Antoine de Saint-Exupéry “Väike prints”, Alan Alexander Milne „Karupoeg Puhh“ Jerome K. Jerome „Kolm meest paadis“, Jaanus Vaiksoo „Saladuslikud seiklused Toompeal „,”Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil” jpm. Koolis toimuva „Digipöörde“ raames loeti ka e-raamatust Kilpalaste lugusid.