Jutuvestjate konkurss oli edukas

08.11.2018 toimus Aravete kultuurimajas VI üleriigiline koolinoorte jutuvestjate konkurss “Kratilood”.  Meie kooli esindasid:
Maria Tamm 1.a, Isabell Eelmäe 2.b, Ellinor Eelmäe 2.b, Laura Liis Laurits 2.b  ja Kaisa-Maria Kurg 4.b. Neid juhendasid õpetajad Helvi Põder ja Liliana Kester.
1.-3.kl  õpilaste hulgast sai Maria Tamm 3.koha juttudega “Murest murtud memm” ja “Mustlase määre”,
4.-6.kl vanuserühmas sai  Kaisa-Maria Kurg 1.koha jutuga oma lapsepõlvest.
Esitusi hindas professionaalne žürii.  Konkursil oli oluline loo võimalikult särav jutustamine.  Esitajal tuli jutustada kaks rahvalikku lugu. Lugudest esimene pidi olema esitaja kodupiirkonnast pärit kohamuistend ja teine vanavanemate, vanemate sugulaste või ema, isa, onu- tädi käest kuuldud endisaegne jutustus, pajatus, legend või naljand.