KOOLI KÜLASTAS 36 HARIDUS-JA KOOLIJUHTI EUROOPAST

Euroopa Koolijuhtide Ühendus (ESHA) korraldab sellel aastal koolijuhtide rahvusvahelise konverentsi Eestis. ESHA konverents toimub üle kahe aasta ning sellel aastal otsustati see Eestis korraldada Eesti sajanda sünnipäeva kingitusena. Konverentsil osaleb 500-700 kooli- ja haridusjuhti nii Eestist, Euroopast kui ka mujalt maailmast. Konverentsi raames külastavad haridusjuhid ka Eesti erinevate piirkondade koole, et tutvuda lähemalt meie riigi haridussüsteemiga, koolide juhtimisega ja töökorraldusega ning õppe- ja kasvatustööga. Meie kooli külastas täna 36 Euroopa erinevate piirkondade haridus- ja koolijuhti. Külalistele pakkus suurt huvi meie kooli õppe- ja huvitöö korraldus ning külastuse käigus sõlmisime mitmeid koostöösidemeid ühisteks arendusprojektideks tulevikus.