Kutse kogu kooliperele!

Ootame kõiki Vanalinna kooli õpilasi koos peredega tähistama Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva pühapäeval, 23.veebruaril.
Vanalinna kooli 1.-9. klassi õpilased võtavad sellel aastal rongkäigust osa koos peredega. Tunneme rõõmu pidupäevast minnes üheskoos rongkäigule.
Pärnu linnavalitsus ja Kaitseliidu Pärnumaa malev ootavad meie õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid osalema pühapäeval, 23. veebruaril Pärnus toimuval Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikule jalutuskäigule ja kuulamaa iseseisvusmanifesti ettelugemist. Kooliperel palutakse olla Alevi kalmistu ees kohal hiljemalt kell 12.45. Kell 13.00 asetatakse pärjad Vabadussõjas langenute ausamba jalamile ja orienteeruvalt kell 13.15 hakkame üheskoos orkestri saatel kesklinna poole kõndima. Kaasa võtame sinimustvalged lipud!