Nutivõistlus 2.-4. klassi meeskondadele

Pärnu Vanalinna Põhikool võõrustas taas Pärnu linna nutikaid õpilasi. Toimus traditsiooniline Nutivõistlus 2.-4. klassi meeskondadele. Võistlesid kaheksa kooli õpilased oma 6-liikmeliste võistkondadega. Mõõtu võeti kolmel alal.
Esimesel individuaalsel võistlusel, internetiohutuse viktoriinis saavutas esimese koha Axel Erich Paugus Pärnu Ülejõe Põhikoolist. Viktoriini koostas ja viis läbi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool. Teise võistlusena toimus meeskondlik info-otsimise võistlus, koostas ja viis läbi Pärnu Rääma Põhikool.
Kolmanda võistlusena oli loovtöö koostamine ja ette kandmine. Selleks oli sellel aastal X-breiki loomine teemal “ Ole terve” Koostas ja viis läbi Pärnu Vanalinna Põhikool.
Üldvõitja selgus kõikide alade kokkuvõttes.
2020 Pärnu linna 2.-4. klasside Nutivõistluse tulemused
I koht Pärnu Ülejõe Põhikool
II koht Pärnu Mai Kool
III koht Pärnu Vanalinna Põhikool