Põnevad koostööprojektid Pärnu Kunstide Kooliga

Vanalinna kooli 6.-7 klasside õpilastele toimuvad käesoleval õppeaastal osa kunstiõpetuse tundidest Pärnu Kunstide Kooli Kerese tänava hoones, kus õpetaja Tiina Kesküla viib läbi digikunsti kursust. Tundides kasutatakse uudseid seadmeid, nagu digipliiatsid, vrtuaalreaalsuse prillid jmt.

Vanalinna kooli 8. klasside õpilastel toimuvad käesoleval õppeaastal osa muusikaõpetuse tunde Pärnu Kunstide Kooli Pühavaimu hoones, kus õpetaja Üllar Kallauga õpitakse heli salvestamist ja töötlemist. Pärnu Kunstide Kooli Kerese tänava hoones õpetab disaini Kunstide maja õpetaja nng Endla teatri haridustöö koordinaator Liina Unt.

Seadmed uutmoodi kunstiõpetuse ja muusikaõpetuse jaoks on hangitud Klass+ projektist “Pärnu koolide digipööre oskusainetes” Euroopa Sotsiaalfondi toel. Tundide läbiviimist toetab Pärnu linn.

Pildigalerii leiad SIIT.