Pärnu Vanalinna Põhikooli 17. õpilaskonverentsi võitjad |
|
Raimond Laiv |
1.a |
“Täheraamat” |
Mõis, Reet |
Marleen Safonov |
1.a |
Täheraamat |
Mõis, Reet |
Linda Marii Miiter |
1.b |
Täheraamat “Loomad” |
Semenov, Sirje |
Sten Viiberg |
1.b |
Täheraamat “Loomade aabits” |
Semenov, Sirje |
Ranel Kuusik |
2.a |
“Pingviin” |
Karu, Piret |
Jete-Miia Piiriste |
2.a |
“Mäger” |
Karu, Piret |
Emma Juhkov |
2.b |
“Hüljes” |
Maide, Tiiu |
Maria Post |
2.b |
“Kobras” |
Maide, Tiiu |
Liis Lumisalu |
3.a |
“Jaapan” |
Kaare, Anne |
Karoliina Liitmaa |
3.a |
“Tansaania” |
Kaare, Anne |
Gerttu Johanna Riik |
3.b |
“Minu pere koolilood” |
Preimann, Piret |
August Lember |
3.b |
“Minu ja pere koolilood” |
Preimann, Piret |
Randelyn Vaher |
4.a |
“Näitlemine – hobi ja töö. Intervjuu Tambet Selinguga” |
Rinaldo, Kadi |
Mihkel Pinsel |
4.a |
“Titanic” |
Rinaldo, Kadi |
Maria Mänd |
4.b |
“Maailma kõige-kõige…” |
Kester Liliana |
Kevin Taar |
4.b |
“Huvi keemia vastu” |
Kester Liliana |
Eripreemia suurepärase uurimistöö ja esinemise eest: |
|
Hanna-Maria Tromm |
1.a |
“Täheraamat” |
Mõis, Reet |
Saskia Tars |
1.a |
“Täheraamat” |
Mõis, Reet |
Aleksandr Šurõgin |
1.a |
“Täheraamat” |
Mõis, Reet |
Ramon- Mathias Lilienthal |
1.a |
“Täheraamat” |
Mõis, Reet |
Karola Alberg |
1.b |
“Täheraamat lasteraamatutest” |
Semenov, Sirje |
Greg Marcus Aurelius Lall |
1.b |
Täheraamat “Tööriistad” |
Semenov, Sirje |
Oskar Markus Kevade |
1.b |
Täheraamat “Leiutised” |
Semenov, Sirje |
Katariina Saks |
1.b |
Täheraamat “Loodus” |
Semenov, Sirje |
Karl Andreas Kalamees |
2.a |
“Lõvi” |
Karu, Piret |
Emma Lotta Meeksa |
2.a |
“Hunt” |
Karu, Piret |
Devon Peeterson |
2.a |
“Jänes” |
Karu, Piret |
Anita Sermandi |
2.a |
“Aafrika metskass” |
Karu, Piret |
Diandra Talpas – Taltsepp |
2.b |
“Koduhobune” |
Maide, Tiiu |
Karina Saarsoo |
2.b |
“Rästikud” |
Maide, Tiiu |
Ele-Liis Puusaag |
2.b |
“Lagrits ehk oravhiir” |
Maide, Tiiu |
Stella Laineste |
2.b |
“Metsnugis” |
Maide, Tiiu |
Kennert Viirmaa |
3.a |
“Tennis” |
Kaare, Anne |
Ann-Mari Puust |
3.a |
“Minu vahva vanaema” |
Kaare, Anne |
Lisbeth Männiste |
3.a |
“Minu vanema elu ja töö” |
Kaare, Anne |
Mart Erik Põdra |
3.a |
“Arvutite ja arvutiõpetuse ajaloost” |
Kaare, Anne |
Merit Madisson |
3.b |
“Lõuna-Eesti reisikirjeldus” |
Preimann, Piret |
Hellen Raab-Riismaa |
3.b |
“Minu pere koolilood” |
Preimann, Piret |
Liisi Lembit |
3.b |
“Vanavanemate koolilood” |
Preimann, Piret |
Kristofer Rünt |
3.b |
“Minu pere koolilood” |
Preimann, Piret |
Liisa Koppel |
4.a |
“Minu elu filmivõtetel” |
Rinaldo, Kadi |
Janete Saluste |
4.a |
“Minu rott” |
Rinaldo, Kadi |
Gettlin Saareoja |
4.a |
“Horvaatia” |
Rinaldo, Kadi |
Lotte Liis Tüvi |
4.a |
“Minu reisikiri – Ruhnu” |
Rinaldo, Kadi |
Elbe Reiter |
4.b |
“Õnn” |
Kester Liliana |
Hubert Teemägi |
4.b |
“Alternatiivenergia” |
Kester Liliana |
Sandra-Liisa Soop |
4.b |
“Minu reisikiri – Tenerife” |
Kester Liliana |
Karl Erik Kinimäe |
4.b |
“Arvuti- ja konsoolimäng Assassin`s Creed” |
Kester Liliana |
Kunstikonkursi võitjad |
|
|
|
Elsa Lydia Virta |
1.a |
I koht |
Mõis, Reet |
Laura Katriin Armas |
2.b |
II koht |
Maide, Tiiu |
Janelle Veverson |
3.a |
III koht |
Kaare, Anne |
Kai-Riin Klemmer |
4.a |
I koht |
Rinaldo, Kadi |
Kristofer Ennok |
6.b |
II koht |
Liiv, Heli |
Jan Markkus Salk |
5 |
III koht |
Liiv, Heli |
Lisenn Jürissoo |
8.a |
I koht |
Rinaldo, Kadi |
Deivid Sibul |
8.b |
II koht |
Rinaldo, Kadi |
Kätriin Pedaja |
9.c |
III koht |
Liiv, Heli |
Fotokonkursi võitjad: |
|
|
|
Karl Andreas Kalamees |
2.a |
|
|
Randelyn Vaher |
4.a |
|
|
Heven Pilt |
8.b |
|
|
Keily – Merilyn Vilgats |
8.b |
|
|
Kätriin Pedaja |
9.c |
|
|