Sportlik isadepäev

Isadepäeva tähistamine perevõistlusega „Minu sportlik isa ja minu pere.“
Registreeri end võistlusele 5. novembriks klassijuhatajale teada andes.
Eesmärk – tähistada isadepäeva ja tugevdada sidemeid kooli ja kodu vahel.
Aeg ja koht – laupäev, 9. november. Pärnu Vanalinna Põhikooli koolihoone ja võimla. Kell 10.00-12.00
Osalejad – kolmeliikmeline võistkond, kuhu kuulub isa ( võib asendada vanaisaga, vennaga), ema (võib asendada vanaemaga, õega) ja laps, kes õpib meie koolis.
Võistlus – tegevus toimub erinevatel aladel (alade arv sõltub osavõtvate perede arvust).
Alad toimuvad koolimajas ja ka võimlas. Igast alast võtavad osa kõik kolm pereliiget. Tegevus aladel toimub 1-2 minutit. Arvestus toimub vastavalt osaleva lapse vanusele
• 1- 4 klassid
• 5-9 klassid
Arvestus – iga pere saab ala lõppedes teatud arvu punkte, mis lõpuks liidetakse ja seejärel selgitatakse välja osavamad pered.
Autasustamine – mõlemas vanuseklassis autasustatakse parema tulemuse saavutanud peresid üllatusauhindadega.
Kaasa sisejalanõud.
Koolis töötab sel päeval hoolekogu poolt organiseeritud kohvik