Stiilinädal sai selleks korraks läbi

Ja saigi läbi meie seekordne stiilinädal.

🌈 Iga päev oli täis uusi väljakutseid ja meeleolukaid hetki. Naeru ja nalja jagus igasse päeva.

🌞 ESMASPÄEV – “Igatsedes suve oleme suvised”
Esimese päeva loosungiks oli suviselt mõnuledes astuda talvekülmadest välja ja lasta päikesevalgusel südame soojaks teha. Meie koolimaja muutus üheks päevaks päikeseliseks rannapromenaadiks, kus valitses rõõmus suvevaibe. Suvised rõivad, päikeseprillid ja suvised kübarad – just see oli meie esmaspäev!

💼 TEISIPÄEV – “Unistuste amet on just nüüd sinu stiiliks”
Teise päeva deviisiks oli julgus unistada suurelt ja kujundada oma päev unistuste ametiks. Koolikoridorid muutusid imeliseks karjäärimessiks, kus õpilased said näidata kelleks just nemad tahaksid saada. Erinevad tööriided ja abivahendid said päeva naelaks, luues atmosfääri, kus iga unistus on tähtis.

🛌 KOLMAPÄEV – “Traditsiooniline tudupäev, haara kaasa ka kaisukas”
Kolmapäev oli pühendatud mugavusele ja vabale meeleolule. Tudukad, sussid ja kaisukad olid täiesti aktsepteeritavad kooliriieteks. Klassiruumid muutusid ajutisteks magamistubadeks, kus õpilased said lõõgastuda ja nautida koolipäeva kaisus.

👟 NELJAPÄEV – “Lõpuks ta tuleb – dressipäev”
Neljapäevaks võtsime vabaks ametlikust stiilist ja lasime dressidel kapist välja pääseda. Lihtne, vaba ja sportlik – just selline oli meie neljapäev!

🎬 REEDE – “Särav punkt nädalale – multika ja filmitegelased koolis”
Stiilinädala lõpetasime suurejooneliselt reedega, kus koolikoridorid muutusid kirevaks kinosaaliks. Õpilased kehastusid oma lemmikmultika- ja filmitegelasteks, tuues koolimajja lõbusa ja särava atmosfääri. Üllatusesinejad ja koomilised kostüümid tegid päevast tõelise filmifestivali!

Õpilasesinduse poolt suur tänu kõigile, kes osalesid stiilinädalal ja andsid oma panuse rõõmsa koolikeskkonna loomisel! Jääme põnevusega ootame järgmisi stiilipäevi.

Fotogalerii nädala stiilsetest leiad SIIT.