Ülelinnalisel infootsimise võistlusel oli Vanalinna kool edukas

„Sel aastal toimunu kohta oleks õigem öelda infootsimise orienteerumismäng,“ rääkis Pärnu ühisgümnaasiumi arvutiõpetuse õpetaja Kaia Metsaalt.
Õpilastel oli Metsaalti jutu järgi nutivahendisse laaditud orienteerumismängu mobiilirakendus: Actionbound või Loquiz. „Mäng käivitati stardipunktis ja õpilased liikusid äpi juhtimisel mööda linna, lahendasid ülesandeid ja vastasid küsimustele,“ selgitas ta.
Kõige nooremate, 1.–3. klassi õpilaste seas saavutas Vanalinna kooli kolmik Loore Lumisalu, Katariina Saks ja Raimond Laiv (Anne Kaare ja Diana Veskimägi) III koha.
4.–6. klasside arvestuses  saavutas II koha Vanalinna kooli võistkond Kennert Viirmaa, Silver Slinko ja Timo Maipuu (Kriste Talving).
7.–9. klasside  arvestuses II koha pälvisid Rasmus Maalinn, Eliise Haljas ja Maarja Täht Vanalinna koolist (Marje Vaan)
artikkel Pärnu Postimehes