Vanalinna kooli õpilased vaimustusid PNL koolituslaagrist

Pärnumaa Noorte Liit korraldas 5.-6. detsembril koolituslaagri erinevate Pärnumaa õpilasesinduste esindajatele. Laager toimus juba 7. korda ning võttis aset Pärnu Noorte Vabaajakeskuses klubi-kohvik IN’is. Igast Pärnumaa õpilasesindusest oli oodatud vähemalt neli osavõtjat. Laager oli väga kasulik nii uute teadmiste kui ka tutvuste poolest.
Alustati reede hommikul kell 10 registreerimise ja avamisega. Pärast seda sai valida kahe õpitoa vahel: Eha Tammiku- Reiki koolituse ning Barbara Lehtna- „Kuidas mitte tööle minna“.
Päeva teises pooles toimus veel kaks koolitust: Helery Maidlase poolt läbi viidud väitlemiskoolitus ning Helje Kasearu juhitud naeruteraapia.
Õhtul esines noortebänd Prime Animals, kelle esinemine oli väga meeleolukas ning lisas õhtusse palju elamusi.
Kahe päeva jooksul sai veel vajalikke teadmisi Heleri Alliksoo ning Elina Maarja Suitso sponsorluskoolitusest, kus räägiti, mida ja kuidas peaks tegema sponsorite hankimiseks. Marili Niidumaa juhendamisel tegime erinevaid mänge ja harjutusi meeskonnatöö arendamiseks.
Nende kahe päeva jooksul said kõik osalejad erinevate koolituste käigus juurde palju uusi teadmisi ja tutvuti teiste õpilastega erinevatest Pärnu linna ja maakonna koolidest. Üritus oli kahtlemata väga hästi korraldatud ning kõik osalejad said veeta lõbusa nädalavahetuse.
Eliise Haljas, Maarja Täht
Foto: Heleri Sepp