Veerand lõppes koolis teaduse- ja rahavõtmes

Emakeelenädal ja ühtlasi veerandi viimane nädal lõppes meie koolis „Minu raha päevaga“. Selle raames toimus klassidevaheline rahateemaline plakatikonkurss, kus selgitati välja parimad tööd. Koolisaalis vaatas kogu koolipere filmi „Minu raha“ ning vanematele õpilastele pidasid majandusloengu Swedpanki esindajad, kes kutsusid noori üles juba varakult oma kulutusi planeerima ning jagasid kasulikke näpunäiteid raha säästmisel.
Päeva mahtus veel palju – Pärnu Kunstide maja noored andsid meile kontserdi „Naerdes vihmas“, kus esinesid instrumentaalansamblid „Rõõmsad rütmid“ ja „Music way“. Pärast seda toimus 5.-9. klassi võistkondadele majandusviktoriin. Kel majanduspisik puudus, sai minna võimlasse robotiteatrit uudistama ning peale seda ka ise töötoas robotimeisterdamisel kätt proovida. Kõigi koolipäev lõppes aga suure pauguga keemiateatris, kui kaks noort keemikut demosteerisid meile erinevaid katseid vedelikega, kutsusid esile kõikvõimalikes toonides tulekeeli ning loomulikult ei puudunud ka kõrvulukustavad plahvatused.
Karmen Grigor
“Minu raha päeva” pilte  saab vaadata siit
Ettevõtlikkuse ja karjäärinädala pilte saab vaadata siit