Neljandikud võitsid Gulliveri teatrimängu

Hei, muumid!
Sel kevadel toimus Pärnus linna- ja maakoolide vaheline Muumimäng.  Gulliveri teatrimängu võistlus koosnes neljast voorust. Meil õnnestus võita poolfinaal ja pääseda edasi finaali ning lõpuks kogu mäng võita.
Meie klassist osales seitse õpilast. Meie võistkond toimis väga hästi, igaühel olid oma ülesanded. Eriti oli kasu õpetajatest, sest ilma nendeta me poleks viitsinud isegi mõelda sellistele asjadele.
Mäng koosnes mälumängust ja näidenditest. Mälumängu jaoks tuli lugeda Tove Janssoni muumiraamatuid. Saime väga palju teada kirjaniku elust ja miks üldse sellised tegelased nagu muumid olemas on. Lisaks raamatute lugemisele tuli ka kaks näidendit lavastada ja esitada. Eriti hästi tuli meil välja „Krõbivana pidu“. Selle näidendi esitasime ka pärast teatris kostüümipeol.
Kokkuvõtteks oli see lahe, meile meeldis Muumimängus osaleda.
Me oleme kõik väga rõõmsad.
Hubert Teemägi, Karl Erik Kivimäe, Kristjan Poobus, Cristi Riimand, Katariina Šalda, Meriliis Lillemägi, Elbe Reiter, juhendajad Helvi Põder ja Liliana Kester