VANAPABER POLE PRAHT 2015

Pärnu Vanalinna Põhikool alustab võistlust kampaanias „Vanapaber ei ole praht“ eesmärgiga tõsta noorte keskkonnateadlikust jäätmete sorteerimise osas ning vältida paberi, papi sattumist olmejäätmete sekka.
Kõikide kampaanias osaleda soovivate koolide juurde paigaldab Paikre vanapaberi kogumisperioodi ajaks konteinereid ning tagab nende tühjendamise.
Planeeritud toimumisaeg:
26. oktoober kuni 27 november 2015. a.
Samas on ka lapsevanematel ja õpilastel endil võimalik viia kogutud vanapaber Paikre sorteerimisjaama Pärnusse Raba 39, mis on avatud E-R 08.00-18.00. Sorteerimisjaama tuues tuleb öelda kooli nimi ning teie toodud paberi kogus lisatakse meie kooli koguste juurde.
Veidi ka auhindadest:
* rändkarikas, suurima paberi koguse kogunud koolile
* rahaline tasu igale koolile, vastavalt kogutud koguste alusel
* esikolmikule elamusauhinnad Pärnu mängutubadelt
Hoolime loodusest ning hoiame koos Pärnumaa puhtana!
Alusta vanapaberi kogumist juba koolivaheajal!